Головна » Файли » ДОКУМЕНТИ З ЖИТТЯ ОДНОСЕЛЬЧАН

Жителі с.Піски які загинули в роки Великої Вітчизняної війни
01.04.2012, 21:02

ПРІЗВИЩЕ, ІМЯ, ПОБАТЬКОВІ                   РІК НАРОДЖЕННЯ ТА СМЕРТІ      МІСЦЕ ПОХОВАННЯ

1.    Корсун Григорій Сергійович                             1915-1944                   Безвісті

2.    Мусієнко Василь Пантелеймонович                      1918-1943                   Під Смоленськом

3.    Троцький Антон Дмитрович                                  1910-1945                    Помранія (Німеччина)

4.    Корецький Семен Трохимович                               1898-1942                   безвісті

5.    Корецький Андрій Данилович                                1903-1941                   Невідомо

6.    Марченко Трохим Михайлович                              1910-1943                   Невідомо

7.    Корецький Іван Маркович                                      1912-1942                   Невідомо

8.    Марченко Михайло Степанович                             1919-1943                   Невідомо

9.    Мазур Павло Миколайович                                   1903-1944                   Невідомо

10.   Тимошенко Іван Григорович                                 1912-1945                   Невідомо

11.   Байбуз Микола Іванович                                        1923-1961                   Невідомо

12.   Фесенко Степан Захарович                                     1902-1943                   с.Піски

13.   Корецький Філіп Костянтинович                           1911-1942                   невідомо

14.   Діденко Володимир Григорович                           1925-1943                   с.Млинки

15.   Сидоренко Іван Маркович                                     1910-1945                   м.Браслав (Німеччина)

16.   Фесенко Антон Сергійович                                    1908-1944                   м.Керч

17.   Фесенко Олександр Сергійович                             1913-1943                   с.Млинки

18.   Вітко Тимофій Сергійович                                      1918-1943                  м.Сталінград

19.   Самойленко Сергій Петрович                                 1902-1943                  безвісті

20.   Дмитренко Олексій Семенович                               1919-1942                  безвісті

21.   Фесенко Федір Сергійович                                     1918-1943                   м.Сталінград

22.   Романко Іван Васильович                                       1920-1944                   с.Нихкнем, Витебская обл..

23.   Гунько Василь Васильович                                    1918-1941                  безвісті

24.   Цимбал Іван Феодосійович                                    1922-1942                   м.Севастополь

25.   Михоль Василь Онисимович                                 1925-1945                   Під Берліном

26.   Михайленко Василь Іванович                                1926-1945                   Провінц. Насмерк (Німеч.)

27.   Смірнов Микола Павлович                                    1918-1943                    без вісті

28.   Гунько Анатолій Костянтинович                           1917-1941                   без вісті

29.   Бат Григорій Сергійович                                        1905-1943                   с.Млинки

30.   Корецький Семен Федорович                                 1923-1944                   с.Млинки

31.   Михайленко Григорій Якимович                           1912-1943                   без вісті

32.   Лісняк Марко Корнійович                                      1912-1944                   с.Піски

33.   Тимошенко Василь Кирилович                              1926-1943                   с.Млинки

34.   Гріненко Феодосій Афанасійович                           1899-1944                   с.Куцеволівка, Кіров.обл.

35.   Тимошенко Іван Якович                                          1909-1944                   безвісті

36.   Соколов Іван Григорович                                       1909-1942                   без вісті

37.   Мазур Олександр Васильович                              1903-1944                    Кіровоградська обл..

38.   Троцький Микола Федорович                               1922-1950                    м.Одеса

39.   Гаврилець Олексій Петрович                                 1924-1943                    с.Григорівка, Кіров.обл.

40.   Корсун Антон Пилипович                                      1902-1943                    с.Млинки

41.   Корецький Дмитро Семенович                              1902-1945                    В Угорщині

42.   Корсун Олександр Андрійович                             1914-1941                   безвісті

43.   Корсун Афанасій Андрійович                                1920-1945                   безвісті

44.   Корецький Омелько Юхимович                             1900-1944                   безвісті

45.   Корецький Михайло Омелянович                          1924-1944                   безвісті

46.   Дзюба Григорій Олександрович                             1912-1945                  В Руминії

47.   Дзюба Андрій Олександрович                                1909-1943                  безвісті (в лагерях)

48.   Біляєв Андрій Михайлович                                     1924-1943                  Невідомо

49.   Корецький Самійло Гнатович                                 1900-1944                  Під Київом

50.   Різник Феодосій Олександрович                            1910-1944                  Невідомо

51.   Білогуб Прокіп Семенович                                     1901-1943                   Невідомо

52.   Гарячун Андрій Григорович                                  1912-1945                  Невідомо

53.   Загорулько Парфентій Павлович                           1923-1943                  Невідомо

54.   Троцький Микола Макарович                               1921-1943                   с. Піски

55.   Шеремет Олексій Семенович                                 1923-1943                   Невідомо

56.   Куценко Павло Михайлович                                  1890-1944                   с.Поповка, Естонія

57.   Марченко Михайло Іванович                                 1910-1944                   безвісті

58.   Мусієнко Никанор Григорович                             1898-1944                   безвісті

59.   Марченко Василь Семенович                                 1905-1943                   Під Київом

60.   Смирнов Іван Павлович                                          1902-1943                   Під Житомиром

61.   Мусієнко Іван Павлович                                         1919-1943                  с.Млинки

62.   Приймак Петро Михайлович                                  1909-1943                  с.Млинки

63.   Макаров Іван Миколайович                                   1893-1943                   с.Млинки

64.   Михайленко Михайло Степанович                         1926-1943                   с.Млинки

65.   Ільченко Микола Григорович                                1922-1943                   с.Василівка, Кіровогр.обл.

66.   Гнилокишка Микола Лукич                                    1912-1943                   с.Млинки

67.   Омельяненко Микола Федотович                           1924-1956                   м.Гадяч, від поранення

68.   Різник Василь Олександрович                                1902-1942                   Невідомо

69.   Яценко Андрій Іванович                                          1914-1943                   Невідомо

70.   Шеремет Андрій Миколайович                               1919-1942                   с.Черново, Ржевського р-ну

71.   Забіяка Василь Якович                                            1901-1942                   м.Ворошиловоград

72.   Забіяка Геннадій Васильович                                 1926-1943                   с.Млинки

73.   Береговий Андрій Андрійович                               1908-1942                   м.Будапешт

74.   Товстопят Дмитро Петрович                                  1911-1942                  В Смоленській обл..

75.   Сук Андрій Андрійович                                         1920-1943                   На Кубані

76.   Михайленко Петро Йосипович                              1903-1941                   Невідомо

77.   Попенко Василь Степанович                                 1905-1942                   м.Овінь

78.   Загорулько Павло Полікарпович                         1900-1947                   м.Харьків

79.   Біланенко Григорій Прокопович                          1908-1943                   Під Смоленськом

80.   Мироненко Степан Іванович                                 1902-1941                   Під Київом

81.   Біланенко Феодосій Феодосійович                        1914-1942                   Невідомо

82.   Біланенко Іван Федорович                                     1908-1945                   Невідомо

83.   Корецький Дмитро Андрійович.                           1909-1941                   безвісті

84.   Жиденко Василь Петрович                                    1917-1947                   с. Піски

85.   Жиденко Дмитро Микитович                                1902-1944                   В полоні

86.   Жиденко Григорій Григорович                             1924-1942                   безвісті

87.   Корецький Сергій Андрійович                              1890-1943                   с.Млинки

88.   Шапаренко Микола Васильович                            1909-1941                   Харьківська обл..

89.   Омельяненко Микола Андрійович                         1925-1943                   с.Григорівка Кіров.обл.

90.   Тимошенко Онисько Свиридонович                      1904-1943                   безвісті

91.   Марченко Петро Семенович                                   1902-1943                   с.Млинки

92.   Свомик Лука Іванович                                             1913-1943                   с.Липівка, Градижськ. р-ну

93.   Маненко Василь Свиридонович                             1919-1943                   Невідомо

94.   Загорулько Захарій Митрофанович                       1910-1943                  Невідомо

95.   Колесніков Сергій Лукич  1919-1943                     Невідомо                   с.Крамевка

96.   Яценко Микола Степанович                                    1922-1942                   м.Тотті

97.   Біланенко Володимир Михайлович                        1926-1943                   с.Млинки

98.   Корсун Михайло Іванович                                       1922-1943                   с.Дмитрівка

99.   Матвіець Григорій Павлович                                  1917-1943                   безвісті

100.  Жадько Олександр Панфілович                             1914-1942                   м.Воронеж

101.  Береговий Віктор Якович                                        1909-1943                  Невідомо

102.  Береговий Михайло Степанович                            1905-1943                  с.Куцеволівка

103.  Корецький Йосип Трохимович                               1903-1943                  невідомо

104.  Кушніренко Борис Іванович                                   1925-1943                  с.Млинки

105.  Лагодо Василь Павлович                                         1916-1943                  с.Тутінохов, Харьк.обл.

106.  Мусієнко Василь Григорович                                 1916-1941                  м.Єйськ

107.  Риженко Сергій Устинович                                      1913-1943                   безвісті

108.  Смірнов Володимир Кирилович                             1918-1944                   безвісті

109.  Шеремет Михайло Павлович                                  1904-1942                   безвісті

110.  Яценко Павло Никанорович                                    1898-1944                   на р.Вісла, Польща

111.  Жиденко Поліна Луківна                                         1922-1943                   безвісті

112.  Марченко Михайло Левкович                                1903-1941                   безвісті

113.  Губина Степан Андрійович                                     1908-1942                   безвісті

114.  Гріненко Олексій Захарович                                    1921-1944                  безвісті

115.  Чигорка Іван Іванович                                              1924-1944                  с.Розмовка за Дніпром

116.  Миколенко Микола Якович                                    Невідомо                    Невідомо

117.  Марченко Василь Іванович                                     1924-1944                  с.Тишківка, Кіров.обл.

118.  Марченко Григорій Іванович                                 1920-1943                  Невідомо

119.  Троцький Юхим Іванович                                       1899-1944                  За Дніпром

120.  Пищита Маркіян Тимофійович                              1915-1943                   безвісті

121.  Зіненко Олексій Васильович                                  1922-1944                   с.Карекана, Естонія

122.  Гаврилець Григорій Костянтинович                     1920-1943                   Ленінградська обл..

123.  Кушніренко Данило Гнатович                               Невідомо                    Невідомо

124.  Загорулько Володимир Олексійович                   Невідомо                    Невідомо

125.  Рогізний Павло Григорович                                  1901-1943                  с. Піски

126.  Рогізний Андрій Григорович                                1906-1943                  с. Піски

127.  Коноваленко Петро Якимович                              1910-1941                   Невідомо

128.  Тимошенко Ілля Сергійович                                  Невідомо                    Невідомо

129.  Марченко Микола Олексійович                           Невідомо                    Невідомо

130.   Сирошапка Дмитро Юхимович                            Невідомо                    Невідомо

131.  Миколенко Іван Якович                                        Невідомо                    Невідомо

132.  Корінець Григорій Іванович                                  1909-1941                  с.Млинки

133.  Різник Іван Андрійович                                          Невідомо                   Невідомо

134.  Халимін Іван Пимонович                                       1927-1943                  Невідомо

135.  Луценко Іван Тихонович                                        1918-1948                  Невідомо

136.  Фесенко Микола Захарович.                                  1999-1943                  Невідомо

137.  Корсун Андрій Андрійович                                   1924-1941                  Невідомо

138.  Артюшенко Василь Лук’янович.                           1917-1944                  Невідомо

139.  Гаврилець Михайло Павлович                               Невідомо                    Невідомо

140.  Забіяка Григорій Антонович                                  Невідомо                    Невідомо

141.  Даниленко Іван Федорович                                    Невідомо                    Невідомо

142.   Горб Микола Іванович                                          1914-1943                   с. Піски

143.  Кошенко Михайло Іванович                                  Невідомо                     Невідомо

144.  Кошенко Микола Данилович                                 Невідомо                    Невідомо

145.  Омельяненко Микола Феодосійович                     Невідомо                    Невідомо

146.  Кошенко Олексій Іванович                                     Невідомо                   Невідомо

147.  Цимбал Андрій Костянтинович                             1999-1943                   Невідомо

148.  Самойленко Микола Васильович                          1924-1943                   Невідомо

149.  Коваль Антон Петрович                                        1910-1942                   Невідомо

150.  Кошенко Степан Данилович                                  Невідомо                    Невідомо

151.  Загорулько Микола Семенович                            Невідомо                    Невідомо

152.  Дірочка Іван Якович                                              1914-1943                   Невідомо

153.  Мохтан Андрій Васильович                                   Невідомо                    Невідомо

154.  Груздев Іван Степанович                                       1913-1943                   с. Піски

155.  Поляк Яків Володимирович                                  1925-1943                   с. Піски

156.  Сук Борис Андрійович                                          1915-1943                   с. Піски

157.  Троцький Павло Петрович                                   1901-1943                    с. Піски

159.  Рогізний Савка Григорович                                  1918-1943                    Невідомо

160.  Корецький Петро Андрійович                               Невідомо                    Невідомо

161.  Марченко Микола Григорович                            1920-1941                    с.В.Волочек

 

 

 

 

 

Категорія: ДОКУМЕНТИ З ЖИТТЯ ОДНОСЕЛЬЧАН | Додав: Profesor | Теги: історія, ВОВ, книга памяті, Піски, Село
Переглядів: 476 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: